Otomatik Pergola Sistemleri

  • 19
Portföy Description

Motorlu Pergola Tente sistemleri size en uygun kullanım kolaylığını ve dört mevsim hava şartlarına optimize edilmiş özel üretim tentelerdir.

Alüminyum gövdeye sahip Pergola Tente ray, oluk, ayak ve destekleyici ara kayıt parçalarından oluşmaktadır. Sistemde herhangi bir delme işlemi yapılmadan tamamen demonte kuruluma özel olarak optimize edilmiştir.

Ral kartelasından dilediğiniz renklerle elektrostatik toz boya ile boyanır ve yıllar boyunca solma ve boyada dökülme gibi problemler yaşatmaz.

Sistem birleştirme parçaları çelik galvaniz paslanmaz parçalardır. Kullanılan civata, somun, ve vidalar INOX paslanmaz parçalardır nem rutubet deniz tuzu ve benzeri etkenlerden etkilenmez.

Blackout tavan örtüsüne sahip Pergola Tente alev ilerletmeyen kışın soğuk yazın ise sıcak geçirmez ve güneşim zararlı ışınlarından koruyan m² 950 gr ağarlığa sahip

Pergola Tente için özel olarak üretilmiş 3b görünümüyle estetik ve zengin görünümü krem, beyaz, gri, seçenekleri ile uzun yıllar rahatlıkla kullanabileceğiniz özellikte tavan örtüsüdür.

Özel olarak üretilen optimize edilmiş kumandalı motor yumuşak kapanış sağlar. Herhangi bir engele takıldığında otomatik olarak durur. Sistem kapandığında motor blackout tavan örtüsünü gerer ve durur.

Sisteme optimize edilmiş aydınlatma sistemi gün ışığı ve beyaz ışık ile düşük enerjiyle çalışır ve ısınmayı engelleyen sistemi sayesinde uzun yıllar sorunsuz kullanım sağlar.


Konuşmayı Başlat
Yardımcı olabilir miyim?
Merhaba, Nasıl yardımcı olabilirim?